Rezervácia termínu

Svoj termín na skúšku svadobných šiat je vhodné rezervovať si minimálne 4-5 mesiacov pred svadbou. Objednať sa je potrebné telefonicky na č. 0905 166 227. Poprosíme Vás dodržiavať telefonické objednávky, pretože nám denne príde nespočetné množstvo správ na Instagrame, na FB, množstvo e-mailov a môže sa stať že sa nám nejaká tá správička stratí. Objednať sa postačí aj týždeň vopred. Nejaký voľný termínik sa nájde vždy :-).

 

Skúška šiat

Na skúšku šiat okrem dobrej nálady nepotrebujete nič špeciálne. Topánky Vám na skúške zapožičiame. Uvítame telové spodné prádlo a iba minimálny make-up. Nemáme žiadne obmedzenia čo sa týka počtu skúšaných šiat. Je vhodné ak si vopred pozriete našu ponuku na webovej stránke a máte tak aspoň približnú predstavu o tom čo sa Vám páči. Radi Vás uvidíme aj s doprovodom, avšak maximálne nevesta + 3 osoby. Skúška šiat u nás nie je spoplatnená.

 

Platba

Ak si u nás šaty vyberiete, pre záväznú rezerváciu je potrebné uhradiť rezervačný poplatok vo výške 50 % z ceny šiat. Zvyšná časť sa dopláca pri preberaní upravených šiat v týždeň svadby. Záloha je nevratná. V prípade, ak zrušíte rezerváciu menej ako 30 dní pred svadbou, dopláca sa aj zvyšná suma cena požičovného. Platiť sa dá u nás len v hotovosti, alebo prevodom na účet. V prípade ak náhodu priberiete/schudnete, zmeníte termín svadby, zrušíte termín svadby a podobne, zálohu Vám nevrátime. Ak to bude možné, rezerváciu Vám presunieme, alebo Vám ponúkneme možnosť si vybrať v tejto hodnote akékoľvek iné šaty.

 

Úprava šiat

Približne tri týždne pred termínom Vašej svadby Vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín skúšky šiat. Na túto skúšku je potrebné prísť už aj s topánkami, aby sme vedeli upraviť dĺžku šiat. Na skúške si poznačíme všetky úpravy, ktoré je potrebné na šatách robiť a vyberieme závoj, spodničku, po prípade ak máte záujem aj nejaké doplnky ku šatám. Na druhú finálnu skúšku šiat je potrebné prísť v týždeň svadby. Ak šaty sedia na 100 %, hneď si ich môžete zobrať so sebou. Šaty budú upravené, vyžehlené a zabalené do nepriesvitného obalu. Ak je potrebné ešte niečo upraviť, už je to väčšinou len na počkanie. Tieto skúšky prebiehajú v pondelky, alebo utorky doobedu, keď je v salóne aj naša krajčírka, resp. po dohode aj v iný pracovný deň.

 

Vrátenie

Šaty je potrebné vrátiť po svadbe v pondelok, resp. utorok do 12.00 hod podľa dohody. Šaty sa vracajú v takom stave, v akom sú po svadbe. Pri vrátení šiat kontrolujeme rozsah ich poškodenia, podľa toho sa potom aj stanovuje doplatok za ich opravu. Ak sú šaty poškodené, ale škodu je možné odstrániť, nevesta zaplatí zvlášť cenu materiálu a zvlášť krajčírsku prácu. Za menšie poškodenie šiat účtujeme približne okolo 50 Eur. S bežným znečistením šiat rátame a za bežné znečistenie šiat si neúčtujeme žiadny poplatok. Za šaty nadmerne znečistené (hnedé až čierne z exteriéru) účtujeme poplatok vo výške 50 Eur. V prípade ak vznikne na šatách neodstrániteľná škoda (prepálenie, neodstrániteľné znečistenie, roztrhnutie a podobne), v takom prípade nevesta zaplatí pokutu do výšky predajnej ceny šiat, uvedenej v rezervačnej zmluve. Svadobné šaty v našom salóne požičiavame minimálne s mesačným odstupom medzi dvoma požičaniami tak, aby sme v prípade ich poškodenia/znečistenia mohli expresne pre Vás objednať nový kus. Preto šaty dostanete vždy v takom stave, v akom ich vidíte pri prvej skúške šiat :-).

Copyright © 2020 French Boulevard. All Rights Reserved.